Panel ścienny 3D flex ORAC DECOR W110F Hill
662,90 zł / szt.
| Kolekcja | Eterno |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | nowoczesny |
| Długość | 270 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Wysokość | 2,17 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | ScratchShield® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne panele ścienne i sufitowe
Zobacz także