Panel ścienny SANTERO A1 Stone Touch Murso
458,31 zł / szt.
| Kolekcja | Puresense |
| Kolorystyka | biały |
| Wzór | nowoczesny |
| Długość | 60 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Materiał | Poliuretan |
| Możliwość malowania | Tak |
Producent: MURSO by Cezar
MURSO Sp. z o.o.
ul. Dojnowska 67
15-557 Białystok, Polska
hello@murso.pl
Zobacz inne panele ścienne i sufitowe