Panel ścienny 3D Milano Murso
275,55 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 60,5 cm |
| Szerokość | 60,5 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne panele ścienne i sufitowe