Głowica pilastra CREATIVA KDS-20
71,61 zł / szt.
| Kolekcja | Prestige |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 64 cm |
| Szerokość | 28,8 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Materiał | Profoam |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne pilastry i ornamenty