Głowica pilastra CREATIVA KDS-21
199,60 zł
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 20 cm |
| Szerokość | 3,7 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Materiał | Poliuretan |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne pilastry i ornamenty