Listwa naścienna gładka CREATIVA LPC-54
41,00 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 240 cm |
| Szerokość | 3,3 cm |
| Wysokość | 10,1 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne profile / listwy ścienne