Listwa przypodłogowa / ścienna KROME PN8016
64,08 zł / szt.
| Kolekcja | Prestige |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny, ornamentalny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 2,3 cm |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Wersja flex | Tak |
| Materiał | Profoam |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne profile / listwy ścienne