Rozeta ORAC DECOR R18
231,11 zł / szt.
| Kolekcja | Prestige |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 60 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Materiał | Profoam |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, oświetleniowe |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne rozety sufitowe